omnie

Cześć, jestem Magda. Witaj w mojej pracowni!

Moja przygoda z malowaniem zaczęła się w 2018 roku kiedy to pierwszy raz złapałam za pędzel i farby akwarelowe. Od tamtej pory cały czas się rozwijam poznając nowe techniki i media malarskie. Obecnie posługuję się także malarstwem akrylowym i olejnym. Uwielbiam tworzyć i powoływać do życia na papierze, drewnie lub płótnie nie tylko moje pomysły, ale zwłaszcza wizje moich klientów!

Wszystko co tworzę ma swój niepowtarzalny styl i charakter. Do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie, zapewniając klientom możliwość pełnej personalizacji dzieła.

Każda rzecz jest malowana przeze mnie w 100% ręcznie z dbałością o detale. Korzystam z farb znanych producentów o niepodważalnej jakości i trwałości. Każdemu mniejszemu czy większemu dziełu oddaję kawałek swojego artystycznego serca, by mogło sprawić radość i wizualną satysfakcję odbiorcy.

Co mnie wyróżnia!

Wiele z moich wyrobów oprócz walorów estetycznych posiada również walory użytkowe, dzięki czemu spełniają oczekiwania klientów zwłaszcza w kontekście prezentów i upominków na różne okazje.

Ciągle poszerzam swoje artystyczne horyzonty. Jestem otwarta na nowe pomysły, także te odważne i niebanalne.

Zapraszam Cię do zapoznania się z galerią moich dotychczasowych dzieł. A jeśli poszukujesz czegoś wyjątkowego dla siebie lub bliskich – daj znać, stwórzmy coś razem!

wioleta-zakrzewska-bzuo9tf83hq-unsplash-2000x1333